گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 17/آبان/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 413
کد خبر : 3514
آماده باش کلیه تیم های امدادی قم در ایام پایانی ماه صفر

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم:

40 تن از پزشکان و پرستاران و امدادگران حرم و جمکران را تحت پوشش خدمات قرار می دهند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم گفت: 40 تن از پزشکان و پرستاران و امدادگران حرم مطهر حضرت معصومه(س) و جمکران را تحت پوشش خدمات قرار می دهند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر قم؛ محمدرضا بهرامی در خصوص وضعیت آماده باش این جمعیت در ایام پایانی ماه صفر در قم عنوان کرد: در سالروز رحلت جانگداز پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و در آستانه ایام شهادت امام رضا(ع) کلیه تیم های امدادی جمعیت هلال احمر قم در حال آماده باش هستند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم افزود: با توجه حضور گسترده زائران و مسافرینی که به استان قم سفر کرده اند کلیه پایگاههای امداد جاده ای را در این ایام تقویت کرده ایم.

وی تصریح کرد: همچنین نیروهای امدادی در حال آماده باش صد در صد هستند و 40 تن از پزشکان و پرستاران و امدادگران و نجات گران نیز حرم مطهر حضرت معصومه(س) و جمکران را تحت پوشش خدمات قرار می دهند.

بهرامی بیان کرد: این تیم ها به همراه 3 دستگاه آمبولانس و 3 دستگاه خودروی نجات و یک دستگاه اتوبوس آمبولانسی در مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر جهت ارائه خدمات امدادی به هیات های عزاداری در حال آماده باش کامل هستند.