امروز   جمعه   مورخ   28/تیر/1398   ساعت 04:30
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 21/دی/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 320
کد خبر : 3773
امداد رسانی اصفهانی ها از ابتدای سال

از ابتدای سال تاکنون هلال احمر اصفهان  به بیش از 2 هزار و 500 حادثه دیده امداد رسانی کرد / سهم 50 درصدی حوادث جاده ای

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: از ابتدای امسال تا کنون هلال احمر این استان در قالب 758 تیم عملیاتی به بیش از 2 هزار و 500 حادثه دیده امداد رسانی کرده است.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ دکتر محسن مومنی با بیان این خبر اظهار داشت : در مدت یاد شده 671 حادثه اعم از جاده ای، سیل و آبگرفتگی، صنعتی و کارگاهی ، زمین لرزه ، کوهستان، برف و کولاک در استان به وقوع پیوسته است که حوادث جاده ای به تعداد314 مورد بیشترین سهم را در این زمینه داشته است .

وی اظهار داشت: 515 نفر از مصدومان حوادث رخ داده در استان در این مدت به مراکز درمانی منتقل شدند و  82 نفر نیز به صورت سرپایی مداوا شده اند .

دکتر مومنی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد : هلال احمر استان ماموریت های یاد شده را با مشارکت 2 هزار و 175 نجاتگر و نیروی امدادی در قالب 758 تیم انجام داده است .

این مقام مسئول افزود : از ابتدای سال جاری تا پایان پاییز نیز 481  نفر در پایگاه های هلال احمر سراسر استان اسکان اضطراری داده شده اند .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان به مسافران و رانندگانی که قصد سفر به مناطق کوهستانی و برفگیر را دارند توصیه کرد باتوجه به شرایط جوی و بارندگی های احتمالی از ایمنی خودرو خود مطمئن شده و با خود زنجیر چرخ ، اقلام غذایی و البسه کافی همراه داشته باشند.