امروز   چهارشنبه   مورخ   22/مرداد/1399   ساعت 09:01
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 21/فروردين/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 702
کد خبر : 4050
ارسال کمکهای مردمی اصفهان به مناطق سیل زده

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=6950&_part=21&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

ارسال 30 دستگاه تریلر و کامیون حامل کمکهای مردمی استان اصفهان توسط جمعیت  /هلال احمر به مناطق سیل زده کشور

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از ارسال 30 دستگاه تریلر و کامیون از کمکهای مردمی به مناطق سیل زده کشور توسط این جمعیت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ دکتر محسن مومنی ضمن قدردانی از حسن اعتماد مردم نوعدوست استان اصفهان در یاری رسانی به هموطنان سیل زده  اظهار داشت : تاکنون به همت والای مردم خیر و نیکوکار استان کمک های غیر نقدی به ارزش ریالی بیش از 14 میلیارد ریال جمع آوری و از طریق جمعیت هلال احمر در قالب 30 دستگاه تریلر و کامیون به این مناطق ارسال شده است .

وی تصریح کرد : این کمک های اهدایی شامل آب معدنی ، برنج ، آرد ، نان خشک ، کنسروجات ،غذای گرم ، پتو ، اقلام بهداشتی و شوینده ، لباس و چادر مسافرتی بوده است .

دکتر مومنی افزود : علاوه بر این بیش از 3 میلیارد ریال وجه نقد از طریق صندوق های جمع آوری کمک و نیز فیش های واریزی توسط مردم نیکوکار و خیرین در سطح استان توسط جمعیت هلال احمر استان جمع آوری شده است .

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : برای واریز وجوهات نقدی برای کمک به سیل ‌زدگان شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد تمامی بانک های سراسر کشور آماده دریافت وجوهات است و  همچنین افراد می‌توانند با کد دستوری#112*780* از طریق تلفن همراه مبالغ خود را برای کمک به زلزله‌زدگان اهدا کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان یاد آور شد : همچنین این جمعیت به منظور یاری رسانی به مردم سیل زده استان های گلستان ، خوزستان ، لرستان ، چهارمحال و بختیاری و فارس محموله امدادی شامل ۱۳ هزار و ۱۹۰ تخته پتو ، ۶ هزار و ۲۳۰ تخته موکت ، 3 هزار و 329 بسته غذایی یکماهه ، یک هزار و ۳۰۰ بسته غذایی ۷۲ ساعته  ، 2 هزار و 531  تخته چادر امدادی و 2 هزار و 188 تخته چادر مسافرتی طی چند مرحله تاکنون به این مناطق ارسال کرده است . علاوه بر آنکه بیش از ۵۰ نجاتگر و پرسنل عملیاتی این جمعیت به استعداد  9 خودرو کمکدار ، یک دستگاه خودرو ارتباطات ، 27 دستگاه کف کش ، 18 دستگاه موتور برق  و 27 دستگاه موتور آبکش روبین به منظور امدادرسانی به مردم سیل زده به استان لرستان اعزام شده اند .