امروز   سه شنبه   مورخ   26/شهریور/1398   ساعت 09:43
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 01/خرداد/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 456
کد خبر : 4156
بهرمندی روستاییان مناطق سیل زده ایلام از خدمات

بهره مندی بیش از 400 نفر از روستاییان مناطق سیل زده ایلام از خدمات هلال احمر

کاروان سلامت هلال احمر ایلام با هدف خدمت رسانی به مناطق سیل زده با مشارکت معاونت  داوطلبان و تیم سحر جوانان هلال احمر و مرکز مشارکت های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی به روستای چم روته از توابع شهرستان سیروان اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، معاون امور داوطلبان هلال احمر استان هدف از این طرح را کمک و رفع نیازهای مردم روستاهای مناطق سیل زده و افزایش حس نوعدوستی و ارتقاء سطح سلامت خانواده های بی بضاعت است.

معصومه شاهماری گفت: این کاروان سلامت با حضور پزشکان متخصص داخلی و عمومی ، روانشناس، تکنسین دارویی، تزریقات و 12 نفر از داوطلبان هلال احمر ، بیش از 400 نفر از روستاییان سیل زده را به صورت رایگان ویزیت کردند.

شاهماری در ادامه از اجرای سفره های مهربانی در روستای سیل زده چم روته خبر داد و گفت: با همکاری جوانان، داوطلبان هلال احمر و دهیاری این روستا به تعداد 600 نفر افطاری و 600 پرس غذای گرم در بین روستاییان مناطق محروم و سیل زده چم روته توزیع شد.

وی افزود : علاوه بر طرح کاروان سلامت و سفره های مهربانی در روستای چم روته بیش از 450 تخته پتو توسط داوطلبان هلال احمر در بین سیل زدگان توزیع گردید.