امروز   یکشنبه   مورخ   28/مهر/1398   ساعت 11:51
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 29/خرداد/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 967
کد خبر : 4214
ديدار مديرعامل خوزستان با خانواده دو کودک غرق شده

https://185.50.37.31/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=7269&_part=2&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

ديدار و گفتگوی مديرعامل هلال احمر خوزستان با خانواده دو کودک غرق شده در رودخانه شهر رفیع

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با حضور در شهر رفیع، با خانواده دو کودک غرق شده در رودخانه میسان این شهر دیدار و همدردی کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، شب گذشته، دکتر علی خدادادی با خانواده دو کودک غرق شده در رودخانه نیسان شهر رفیع از توابع شهرستان هویزه دیدار و ابراز همدردی کرد.

وی در این دیدارهای جداگانه با تأکید بر ارتقاء آمادگی و افزایش سطح دانش نسبت به مخاطرات احتمالی در محیط زندگی، آمادگی جمعیت هلال احمر را برای راه اندازی خانه هلال در شهر رفیع اعلام کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان با تاكيد بر راه اندازی خانه های هلال به عنوان مجموعه های تأثيرگذار در ارتقاء سطح آمادگى افراد در مواجهه با حوادث و سوانح، ارائه آموزش های خود امدادی و کمک های اولیه و استفاده از ظرفيت موجود در مناطق متأثر از سیل اخير را برای پیشگیری و کاهش آثار حوادث احتمالی آينده ضروری دانست.

خدادادی همچنین به استفاده از فصل تابستان و اوقات فراغت این فصل اشاره و بر ضرورت سالم سازی رودخانه نیسان و ایجاد فضاهای محصور و محافظت شده برای شنا با توجه به حادثه اخیر برای دو کودک غرق شده تأکید کرد.

بر اساس این گزارش، در این دیدارها، عضو شورا و مسئول آموزش و پرورش شهر رفیع، معاون امور داوطلبان و مدیر روابط عمومى هلال احمر خوزستان، دکتر خدادادی را همراهی می کردند. ۱۶ ارديبهشت سال جاری، دو کودک ۷ و ۹ ساله در رودخانه نیسان شهر رفیع غرق شدند.