امروز   پنج شنبه   مورخ   15/خرداد/1399   ساعت 14:37
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 02/شهریور/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 2237
کد خبر : 4322
نجات 10 موتور سوار، توسط نیروهای هلال احمر زنجان

نجات 10 موتور سوار، توسط نیروهای هلال احمر زنجان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان، از نجات جان 10 موتورسوار توسط نیروهای این مرکز خبرداد و گفت: این تعداد در دره های سرخ آباد شهرستان طارم راه خود را گم کرده بودند.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، غفور آقاجانلو افزود: شامگاه جمعه طی تماس تلفنی با پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر مبنی بر گم شدن 10 موتور سوار نیروهای امداد کوهستان عازم منطقه شدند.

وی یادآوری کرد: این 10 نفر از روستای ماری ارمغانخانه به سمت شهرستان طارم در تردد بودند که مسیر پیاده روی روستای سرخ آباد راه را گم می کنند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: 2 نفر از این 10 نفر به داخل دره ای افتاده بودند که به لحاظ آب آشامیدنی و جیره غذایی مشکل داشتند.

آقاجانلو اظهارداشت: نیروهای امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر از ساعت 19 شامگاه جمعه تا 12 شب این نیروها را پیدا و آنها را با کمک اهالی به روستای سرخ آباد منتقل کردند.

وی اضافه کرد: تماس تلفنی با 112 امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان توسط یکی از موتورسواران انجام شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، نیروهای امداد و نجات کوهستان این جمعیت در 27 مرداد امسال نیز دو گرفتار در صخره‌های منطقه گلجیک را پس از ساعت‌ها تلاش نجات دادند