امروز   دوشنبه   مورخ   30/دی/1398   ساعت 18:20
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 20/شهریور/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1858
کد خبر : 4339
استقرار اتوبوس آمبولانس در عزاداری حسینیه اعظم زنجان

استقرار اتوبوس آمبولانس هلال احمر در دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت:  بر اساس هماهنگی انجام شده با امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور، برای نخستین بار به منظور ارائه خدمات امدادی بهینه و مطلوب برای عزداران سیدالشهدا(ع) در مراسم  هشتم محرم الحرام/فردا یکشنبه/  یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در مسیر عزادارای دسته حسینیه اعظم زنجان مستقر می شود.

به گزار روز شنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی افزود: 10 دستگاه خودرو شامل چهار دستگاه آمبولانس، پنج دستگاه موتور آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هلال احمر به همراه امدادگران  مراسم دسته عزاداری حسینیه و زینبیه اعظم زنجان را تحت پوشش خدمات امدادی قرار می دهند.

 وی خاطرنشان کرد:  علاوه بر این یک فروند بالگرد جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز آماده باش برای پوشش امدادی خواهد بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت:  علاوه بر این خودروهای امدادی  23 تیم امدادی متشکل از 46 نفر از برادران و خواهران امدادگر هلال احمر  به صورت تیم های پیاده در کوچه های متنهی به خیابان امام در خروجی های اضطراری مسیر دسته حسینیه اعظم زنجان است، مستقر خواهند شد.

میرزایی تاکید کرد: دوره سه ساعت مدیریت در تجمعات انبوه برای این تیم ها که آموزش اولیه می باشد، برگزار شده است.

وی افزود:  در کنار پوشش امدادی عزاداران اباعبدالله الحسین(ع) راهنمای زائران نیز در پایگاه های امداد و نجات جاده ای در همه مسیرها مواصلاتی  فعال خواهند بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تیم امداد بسیج حسینیه اعظم زنجان را نیز تحت پوشش آموزش های امدادی قرار داده ایم.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت:  با پلیس راه، اورژانس و آتش نشانی هماهنگی لازم و مورد نیاز انجام شده است.

میرزایی تاکید کرد: 16 پایگاه امداد و نجات جاده ای ثابت و موقت نیز  24 ساعته برای مسافران و عزادارانی که به استان زنجان سفر می کنند، خدمات ارائه می دهند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: شماره تماس 112 جمعیت هلال احمر این استان 24 ساعته برای ارائه خدمات امدادی به هموطنان می باشد که در صورت نیاز با برقراری تماس خدمات رسانی در کمترین زمان ممکن انجام می شود.