امروز   چهارشنبه   مورخ   22/مرداد/1399   ساعت 10:50
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 06/آذر/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 2298
کد خبر : 4495
امداد رسانی به 40 مورد ابگرفتگی منازل و معابر استان یزد

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=7849&_part=5&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

40 مورد عملیات آبگرفتگی توسط جمعیت هلال احمر یزد براثر بارندگی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: 40 مورد عملیات آبگرفتگی در سطح شهرستان توسط جمعیت هلال احمر بر اثر بارندگی انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به اینکه بر اثر بارندگی در استان، جمعیت هلال احمر استان به صورت آماده باش هستند، اضافه کرد: 40 مورد عملیات آبگرفتگی در معابر یزد و  پاکسازی منازل که درگیر آبگرفتگی شده بودند، انجام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در رابطه با تعداد نیروهای جمعیت هلال احمر در عملیات های انجام شده ، بیان کرد: 10 تیم امداد و نجات و 32 نفر از پرسنل با 10 دستگاه خودرو کمک دار سبک و 11 موتور پمپ و لجن کش در این عملیات  حضور داشتند و در حال حاضر نیز نیروهای جمعیت هلال احمر در آماده باش کامل هستند.

حرازی زاده با اشاره به ادامه آماده باش كامل نيروهاي امدادي در جمعيت هلال احمر استان یزد ، از مردم خواست در صورت نياز با سامانه 112 تماس بگيرند.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه در صحنه عملیات حضور یافته و از نزدیک زحمات امدادگران و نجاتگران هلال احمر استان را مشاهده نمودم از تک تک این عزیزان بخاطر همه فعالیتها و همراهی هایی که با ما دارند کمال تشکر و قدردانی را دارم.