امروز   یکشنبه   مورخ   10/فروردين/1399   ساعت 23:05
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 15/دی/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 331
کد خبر : 4574
45 عملیات امدادی نجاتگران اصفهانی در هفته گذشته

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8030&_part=3&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

انجام 45 عملیات امداد و نجات توسط نجاتگران  اصفهانی در هفته گذشته

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی نجاتگران اصفهانی به 77 حادثه دیده در 45 عملیات امدادی در طول هفته گذشته خبر داد .

 


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ داریوش کریمی با بیان اینکه در طول هفته گذشته پوشش امدادی 45 حادثه توسط امدادگران این جمعیت انجام شده است ، افزود : امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر این استان اقدام به امدادرسانی به 77 حادثه دیده کردند.

وی در ادامه به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان در این مدت اشاره و خاطرنشان کرد : از این تعداد حوادث در بازه زمانی هفتم لغایت سیزدهم دیماه 98 ، 22 حادثه جاده ای ، 9 حادثه شهری ، 11 مورد خدمات حضوری ، 2 حادثه صنعتی و کارگاهی و 1 حادثه کوهستان توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد .

کریمی با اشاره به اینکه در طول این مدت 5 مورد عملیات رها سازی توسط تیم های عملیاتی این جمعیت صورت گرفته است ، گفت : 146 نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب 52 تیم عملیاتی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات های یادشده مشارکت داشته اند .

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد : تمامی پایگاه های امداد ونجات هلال احمر استان آمادگی کامل جهت خدمت رسانی مطلوب به حوادث احتمالی را دارند و شماره 112 ندای امداد به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مسافران و هموطنان در سراسر سطح استان می باشند .