امروز   یکشنبه   مورخ   06/مهر/1399   ساعت 19:40
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 28/دی/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 865
کد خبر : 4648
پیدا شدن مفقودی منطقه صعب العبورخراسان جنوبی

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8098&_part=2&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

پیدا شدن مفقودی منطقه صعب العبورخراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد حمزه اسعدزاده معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از وقوع یک حادثه مفقودی سه نفر در روستای "خداآفرید" طبس خبر داد و افزود: با اعلام این حادثه در ساعت ۲۳ شب گذشته، دو تیم جست و جوی هفت نفره به منطقه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در جست و جوی اولیه خودروی افراد مفقود شده که در گل و لای گرفتار شده بود، پیدا شد، افزود: با توجه به صعب العبور بودن منطقه، عملیات جست و جو به صبح امروز موکول شد.

اسعدزاده با بیان اینکه محدوده عملیات جست و جو در مرز شهرستان های طبس و بشرویه بوده است، اظهار کرد: طی صبح امروز تیمی پنج نفره هم از بشرویه برای جست و جو به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: خوشبختانه با تلاش ۱۲ ساعته نیروهای امدادی، افراد مفقود شده صبح امروز با شرایط جسمانی سالم پیدا شدند.

وی با بیان اینکه از شهروندان خواستاریم قبل از هرگونه سفر و تفریحی از محل مورد نظر اطلاعات کافی را کسب کنند، افزود: همچنین با توجه به فصل سرد سال تجهیزات مورد نظر را به همراه داشته باشند.