امروز   چهارشنبه   مورخ   02/مهر/1399   ساعت 05:02
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 30/دی/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 737
کد خبر : 4659
کمک میلیونی زنجانی ها به سیل زدگان کشور

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8109&_part=4&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

گسترش آموزش کمک های اولیه هلال احمر زنجان با ورود 23 مربی جدید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: توسعه آموزش کمک های اولیه در استان یکی از اهداف مهم آموزش فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر است که با ورود 23 مربی جدید به این مجموعه این مهم به نحو مطلوبی محقق می شود.

 

گسترش آموزش کمک های اولیه هلال احمر زنجان با ورود 23 مربی جدید

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی در جلسه توجیهی و آموزش تکنیک های تدریس مربیان جدید الورود هلال احمر ضمن تبریک کسب نمره قبولی افزود: آموزش ها و سطح علمی مربیان در زمینه آموزش های کمک های اولیه و آمادگی مخاطرات ارتقا یافته، اطلاعات و آموزش های آنها بروز رسانی شود.

وی تاکید کرد: بهره مندی از تجربیات مربیان مجرب و پیشکسوت جمعیت هلال احمر استان زنجان از وظایف مربیان جدید به شمار می رود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: مربیان جدید هلال احمر در کنار ارائه آموزش های مورد نیاز به هموطنان در این استان نسبت به جذب علاقمندان در حوزه امداد به عنوان امدادگر تلاش کنند.

میرزایی اظهارداشت: از خروجی هر دوره آموزشی حداقل پنج امدادگر به جمعیت هلال احمر استان زنجان معرفی شود.

وی یادآوری کرد: هدف از تربیت مربیان جدید به منظور تامین کمبود مربیان مربوطه با توجه به نیاز جمعیت هلال احمر استان زنجان و فراگیر بودن آموزش کمک های اولیه است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: توسعه آموزش کمک های اولیه در استان زنجان به عنوان یکی از اهداف مهم آموزش فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر است که با افزایش تعداد مربیان این مهم به نحو مطلوبی محقق می شود.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز در ادامه این جلسه ضمن تبریک کسب نمره قبولی در آزمون مربیان رشته های غیر مرتبط افزود: مربیان باید پنج دوره 22 ساعت را به عنوان کمک مربی در کلاس مربیان مجرب بگذرانند.

فیروز رجایی تاکید کرد: پس از طی این دوره های کارآموزی توسط مربیان جدید جمعیت هلال احمر استان زنجان گواهینامه مربیگری را دریافت خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، 23 مربی جدید خانم و آقا از بین رشته های تحصیلی غیرمرتبط هستند که از طریق فراخوان جذب شده و از طریق پیش آزمون وارد دوره های بعدی شده اند و در آزمون های عملی و کتبی نیز موفق به کسب بیشترین امتیاز شده اند.

رشته های غیرمرتبط به همه رشته های تحصیلی اطلاق می شود که در دوران تحصیلی خود دروس آناتومی و فیزیولوژی را نگذرانده باشند.

از 70 نفر داوطلب شرکت کننده در آزمون دوره تربیت مربی امداد و نجات و کمک های اولیه رشته های غیرمرتبط 34 نفر با کسب نمره قبولی به مرحله دوم کشوری تربیت مربی "امداد و نجات و کمک های اولیه "راه یافته بودند و در مرحله نهایی نیز 23 نفر با 2 مرحله آزمون به مرحله مربی گیری جمعیت هلال احمر استان زنجان راه یافته اند.