امروز   چهارشنبه   مورخ   02/مهر/1399   ساعت 02:24
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 30/دی/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 726
کد خبر : 4664
خیرین قم به آسیب دیدگان سیل های اخیر

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8110&_part=4&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

350 میلیون تومان هدیه خیرین هلال احمر قم به آسیب دیدگان سیل های اخیر


همزمان با اجرای طرح سیل مهربانی به همت اعضای مجمع خیرین جمعیت هلال احمر استان قم، گلریزان ویژه جمع آوری کمک برای سیل زدگان برگزار و بالغ بر 350 میلیون تومان توسط خیرین در این آئین به آسیب دیدگان سیل های اخیر اهدا شد.


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ مراسم "سیل مهربانی" گلریزان ویژه جمع آوری کمک برای سیل زدگان با حضور جمعی از خیرین، اصناف، تجار و صنعتگران استان قم در مجتمع ناشران استان قم برگزار شد.


در این مراسم، با همت خیرین بالغ بر 350 میلیون تومان کمک های نقدی برای خدمت رسانی به آسیب دیدگان سیل های اخیر جمع آوری شد.


همچنین، آب معدنی، لوازم گرمایشی و مواد غذایی شامل، کنسرو، حبوبات و پوشاک، پتو و چادر اقلامی بود که توسط مردم و خیرین در این گلریزان به مردم آسیب دیده از سیل اهدا شد.


یادآور می شود؛ این برنامه با حضور بیش از 50 نفر از جوانان، داوطلبان و کارکنان هلال احمر قم و با استقرار 25 صندوق ثابت و سیار در سطح شهر و همچنین مجتمع ناشران اجرایی شد.


گفتنی است، تا کنون سه محموله از اقلام اهدایی مردم و بسته های غذایی یک ماهه و 72 ساعته کمک های هلال احمر قم به مناطق آسیب دیده از سیل ارسال شده است.