امروز   چهارشنبه   مورخ   02/مهر/1399   ساعت 02:12
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 30/دی/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 764
کد خبر : 4666
ارسال محموله شهرستان فردوس به سیستان و بلوچستان

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8112&_part=3&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ سید حسین لاژوردی،  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس در حاشیه ارسال کمک های امدادی به سیستان و بلوچستان بیان کرد: هلال احمر شهرستان فردوس همانند سایر شعب استان، اقدام به جمع آوری اقلام غیر نقدی و کمک های نقدی برای سیل زدگان کرده است.

وی با بیان اینکه تاکنون چهار محموله کمک های امدادی از سطح استان به منطقه سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شده است، افزود: طی امروز پنجمین محموله امدادی خراسان جنوبی از فردوس به مقصد سیستان و بلوچستان ارسال شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس با بیان اینکه این محموله کمک های اهدایی مردم شهرستان فردوس است، افزود: این محموله شامل دو هزار و ۵۶ ثوب انواع البسه، ۸۴۰ قوطی کنسروجات، ۵۴  تخته پتو و دیگر مواد خوراکی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان است.

وی ارزش ریالی محموله را یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: این کالاها برای توزیع با یک دستگاه کامیونت هلال احمر به ایرانشهر ارسال می شود.

لاژوردی اظهار کرد: شهروندان می توانند کمک‌های نقدی خود را برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد کلیه بانک‌ها و کد دستوری # ۱۱۲ * واریز کنند.

گفتنی است شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ و شماره شبا 920120000000000000099999 IR نزد بانک ملت و شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران از دیگر راه‌های قانونی کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان از سوی هلال احمر اعلام شده است.