امروز   پنج شنبه   مورخ   15/خرداد/1399   ساعت 15:06
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 05/بهمن/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 834
کد خبر : 4680
امداد رسانی خراسان چنوبی به 161 مورد حادثه

 

 http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8126&_part=3&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمد رحیم شهریاری با اشاره به حوادث یک ماه گذشته بیان کرد: طی این مدت نیروهای هلال احمر به ۱۶۱ مورد حادثه، امدادرسانی کرده اند.

وی افزود: 40 درصد از این ماموریت ها در حوادث جاده ای، 12 درصد سیل و آبگرفتگی، 24 درصد برف و کولاک و 24 درصد دیگر موارد بوده است.

شهریاری با بیان اینکه طی ماموریت های یک ماه گذشته به 650 حادثه دیده امدادرسانی شده است، افزود: 52 درصد از این افراد در حوادث جاده ای، 16 درصد در حوادث برف و کولاک، 19 درصد در حوادث سیل و آبگرفتگی و 13 درصد در دیگر زمینه ها خدمات گرفته اند.

شهریاری با بیان اینکه ۵۳۶ نیروی عملیاتی در قالب ۲۲۰ تیم به این حوادث یک ماهه گذشته امدادرسانی داشته اند، افزود: همچنین ۲۰۶ دستگاه ناوگان ترابری در این حوادث به کارگیری شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی اظهار کرد: طی این مدت ۷۴ نفر توسط پایگاه های هلال احمر اسکان داده شده اند.

وی با اشاره به گزارش هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران در استان بیان کرد: از شهروندان خواستاریم تا پایان فعالیت سامانه بارشی در استان، از مسافرت های غیر ضروری پرهیز کنند.

شهریاری افزود: همچنین از رانندگان خواستاریم در مسیر جاده ها با رعایت نکات راهنمایی و رانندگی و عمل به توصیه های پلیس و نیروهای راهداری از بروز حوادث دلخراش خودداری کنند.