امروز   یکشنبه   مورخ   06/مهر/1399   ساعت 21:08
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 23/بهمن/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1226
کد خبر : 4738
ارسال بسته مواد غذایی به هموطنان گیلانی از زنجان

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8230&_part=3&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

هلال احمر زنجان 1000 بسته مواد غذایی به هموطنان گیلانی ارسال کرد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان اعلام کرد: شامگاه گذشته بیش از یکهزار بسته مواد غذایی امدادی مورد نیاز 72 ساعته به هموطنان حادثه دیده استان گیلان ارسال کرد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی افزود: با توجه به بارش سنگین برف در استان گیلان  نخستین محموله از مواد غذایی و اقلام مورد نیاز از استان زنجان به این هموطنان ارسال شد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر همه  نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان در آماده باش هستند تا در صورت نیاز استان گیلان برای امدادرسانی و ارائه خدمات امدادی اعزام شوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بیش از یکهزار بسته موادغذایی ارسالی به هموطنان گیلانی شامل کنسرو ماهی و لوبیا، روغن، برنج و خرماست.

میرزایی خاطرنشان کرد: ارسال این کمک ها در پی اعلام نیاز سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، پیش از این نیز 10 هزار بسته مواد غذایی توسط هلال احمر این استان و کمک های نقدی و غیر نقدی مردم به استان های سیل زده در جنوب و جنوب شرق کشور ارسال شد.