امروز   یکشنبه   مورخ   10/فروردين/1399   ساعت 23:00
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 26/بهمن/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 199
کد خبر : 4751
2 فوتی و یک مصدوم در حادثه در جاده کمربندی غربی میبد

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8244&_part=6&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

2 فوتی و یک مصدوم در حادثه تصادف سواری 405 با تریلی در جاده کمربندی غربی میبد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان میبد از امدادرسانی و رهاسازی فوت شدگان و مصدومین حادثه تصادف خودرو سواری 405 با تریلی در جاده کمربندی غربی میبد  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ کمال بناء رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان میبد اظهار داشت : صبح امروز بنا به اطلاع به مرکز eoc استان و گزارشات رسیده مبنی بر تصادف سواری 405 با تریلی در جاده کمربندی غربی میبد  - 2 کیلومتری  پارک حسن آباد بلا فاصله تیم امدادگران و نجاتگران پایگاه هلال احمر میبد به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان میبد گفت : امدادگران و نجاتگران در محل حادثه حضور یافته و در این حادثه بنا به شدت تصادف و جراحات وارده 2نفر در محل حادثه فوت شده که تیم رهاسازی هلال احمرتوانستند اجساد آنها به همراه دیگر عوامل امدادی بیرون کشیده و  تحويل عوامل ذيربط دهند.

بناء عنون کرد : همچنین یک نفر دیگر پس از اقدامات اولیه درمانی توسط عوامل اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان میبد ضمن تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی, از عموم مردم خواست که به محض مواجهه با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره  112 مطلع سازند.

وی  با تشکر از دیگر دستگاه های امدادی و حضور در صحنه حادثه از جمله اورژانس ،آتش نشانی ،پلیس راه ، نیروی انتظامی و شهرداری  ، از رانندگان خواست؛ ضمن رعایت قوانین و مقررات در صورت احساس خستگی از ادامه رانندگی خودداری کنند.

بنا به اطلاعات دریافتی علت حادثه خواب آلودکی خودرو سواری گزارش شده است.