امروز   جمعه   مورخ   20/تیر/1399   ساعت 02:01
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 07/خرداد/1399
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 548
کد خبر : 4919
امدادرسانی به 5 مصدوم حادثه در محور تفت - ابرکوه

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8656&_part=2&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

امدادرسانی به 5 مصدوم حادثه واژگونی سمند در محور تفت - ابرکوه

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از امدادرسانی به 5 مصدوم حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در محور تفت - ابرکوه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ جلیل کهدویی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت اظهار داشت : یک دستگاه خودرو سمند در (کیلومتر 25 محور تفت ابرکوه ) نزدیک پایگاه امداد و نجات جاده ای جاویدالاثرمتوسلیان واژگون شد که پنج نفر از هموطنانمان در این حادثه  مصدوم شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت گفت: پس از  اعلام حادثه امدادگران هلال احمر پایگاه امداد و نجات جاده ای جاویدالاثرمتوسلیان تفت با یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودرو نجات به محل حادثه اعزام شدند.

کهدویی گفت : پس از حضور نیروهای امدادی هلال احمر و اورژانس در صحنه و انجام اقدامات درمانی ، 3 مصدوم بصورت سرپایی درمان  و یک مصدوم توسط اورژانس و یک مصدوم دیگر توسط هلال احمر به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شدند.

این مقام مسئول ضمن تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی، از عموم مردم خواست که به محض مواجه با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره ۱۱۲ مطلع سازند