امروز   دوشنبه   مورخ   20/مرداد/1399   ساعت 03:07
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 09/تیر/1399
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 729
کد خبر : 4978
کشف جسد سومین فرد غرق شده در سد قیصرق سراب

http://raro.ir/webmail/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=8772&_part=9&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

توسط نجاتگران هلال احمر ؛

جسد سومین قربانی سد قیصرق مهربان پیدا شد

جسد سومین فرد غرق شده در سد قیصرق بخش مهربان سراب دقایقی پیش توسط نجاتگران هلال احمر پیدا و از آب بیرون کشیده شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، علی احمدپور رئیس اداره عملیات معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی دقایقی پیش در گفتگو با روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌شرقی از پیدا شدن جسد سومین قربانی سد روستای قیصرق  بخش مهربان از توابع شهرستان سراب خبر داد .

وی افزود : این فرد روز گذشته شنبه 7 تیر ماه 99 به همراه خانواده خود که اصالتاً اهل روستای اسنق  هستند به سد قیصرق مهربان رفته و در حین شنا غرق شده بود  که به علت تاریکی هوا یافتن جسد  به صبح امروز یکشنبه 8 تیرماه 99 موکول شده بود که توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی پیدا شد.

احمدپور خاطر نشان کرد : در این عملیات 15 تن از نجاتگران تیم واکنش سریع و معاونت امداد ونجات استان و جمعیت هلال احمر مهربان انجام وظیفه نمودند.

گفتنی است ، تاکنون 7 نفر در طی 20 روز گذشته در استان آذربایجان شرقی-  2 تن از آنها در سد الخلج بخش تیکمه داش از توابع شهرستان بستان آباد ، 3 تن در سد قیصرق   بخش مهربان از توابع شهرستان سراب و 2 تن در دریاچه ارومیه-  غرق شده و جان خود را از دست داده اند .