امروز   یکشنبه   مورخ   28/بهمن/1397   ساعت 12:08
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 21/بهمن/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 753
کد خبر : 2551
جمعیت هلال احمر مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد

به مناسبت گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛

جمعیت هلال احمر مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد

 جمعیت هلال احمر با صدور پیامی عموم مردم و اعضای خانواده هلال سرخ، جوانان، امدادگران و نجاتگران و داوطلبان را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ در متن این بیانیه ضمن دعوت همگانی به شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن آمده است:

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بهمن 57 نشانه روشن انتخاب یک ملت برای رهایی از بند استبداد و ستم بود. رهایی از جور و ظلمی که بر انسان ها روا می شد و پیامد این آزادی، تامین حقوق اساسی، کرامت و حرمت انسان ها بود.

ایام‌الله دهه فجر یاد‌آور حضور پرشور انسان های آزاده و سرافرازی است که برای رسیدن به آرمان ها بلند انسانی در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان،  تسلیم‌ناپذیر و محکم ایستادند.

اکنون در طلیعه سی ‌و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، شاهد تحقق وعده الهی بنیانگذار کبیر انقلاب مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر ستمگران مستبد، مرتجع و وابسته است.

اعضای خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر با گرامیداشت یا و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر ایران با شرکت در راهپیمایی یوم‌ا... 22 بهمن، همچون آحاد ملت، همگان را به حضور گسترده در این راهپیمایی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری فرامی خواند و امید است حضور حماسی و پرشور مردم شریف ایران در این روز، مقدمه ای باشد بر اهتزاز پرچم بلند اسلام که همانا پرچم صلح و کرامت بشری در سراسر گیتی است.