امروز   یکشنبه   مورخ   28/بهمن/1397   ساعت 11:02
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 22/بهمن/1396
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 624
کد خبر : 2553
هلال احمر در 39 سال گذشته کنار مردم بوده است

حضور رئیس جمعیت هلال احمر در راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن

هلال احمر در 39 سال گذشته کنار مردم بوده است

 رئیس جمعیت هلال احمر گفت: هلال احمر در 39 سال گذشته تلاش کرده در همه صحنه‌ها از جمله جنگ، حوادث و ... کنار مردم باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر به نقل از ایسنا؛ علی اصغر پیوندی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در مورد اولویت‌های جمهوری اسلامی در دهه چهارم انقلاب اظهار کرد: فکر می‌کنم بعد از گذشت 39 سال از انقلاب و حضور گسترده مردم و همبستگی آنها با نظام و حاکمیت لازم است تلاش بیشتری برای آسایش مردم با حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی داشته باشیم. مردمی که 39 سال پای انقلاب ایستاده‌اند و در همه صحنه‌ها و حوادث حضور داشته‌اند. در عین اینکه ارزش‌ها را حفظ می‌کنیم باید پاسخ مناسب‌تر و قابل قبول‌تری به آنها بدهیم.

رئیس جمعیت هلال احمر در مورد دستاوردهای هلال احمر تا کنون نیز گفت: هلال احمر در 39 سال گذشته کارهای زیادی انجام داده و تلاش کرده در تمام صحنه‌ها از جمله جنگ، حوادث و ... کنار مردم باشد. در طول این مدت زیرساخت‌های زیادی آماده شده است و لازم است بعد از گذشت چهار دهه در هلال احمر توجه جدی‌تری به شهرهای کوچک، محروم و حادثه خیز داشته باشیم.

وی با اشاره به طرح‌هایی که به مناسبت دهه فجر افتتاح شد نیز گفت: 22 پروژه را با ارزش 31 میلیارد تومان در شهرهای متوسط و کوچک افتتاح کرده‌ایم که انبارهای امدادی، پایگاه امداد و نجات و ساختمان اداری از جمله آنهاست. در واقع ما تلاش داریم که در لحظه اول کنار مردم باشیم و از همین رو این پروژه‌ها بیشتر در مناطقی افتتاح شد که پیش از این حادثه تلخی در اطراف آن رخ داده بود.