امروز   یکشنبه   مورخ   19/ارديبهشت/1400   ساعت 06:35
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار استان
تاریخ انتشار : 31/شهریور/1397
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 1216
کد خبر : 3332
امداد رسانی نجاتگران کردستان در محور سنندج به مریوان

 

امدادرسانی نجاتگران هلال احمر کردستان در حادثه واژگونی مینی بوس در محور  سنندج به مریوان

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان: نجاتگران جمعیت هلال احمر استان کردستان امدادرسانی به حادثه دیدگان واژگونی مینی بوس در محور سنندج به مریوان را انجام دادند.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر استان کردستان;محمد باقر محمدی گفت: به دنبال تماس تلفنی مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ در ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح امروز با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان کردستان مبنی بر واژگونی یک دستگاه مینی بوس ناوگان حمل و نقل عمومی در کیلومتر ۲۵ محور سنندج به مریوان بلافاصله نیرو های امدادی هلال احمر به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور سریع تیم های امدادی جمعیت هلال احمر استان در محل حادثه افزود: در این حادثه  ۳ تیم عملیاتی با بهره گیری از دو دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودرو نجات در کمترین زمان ممکن از دو پایگاه شویشه و مرکز اداری  سنندج به محل اعزام شدند و به امدادرسانی  به مصدومین حادثه پرداختند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان تصریح کرد : عملیات رهاسازی مصدومین توسط نیرو های امدادی هلال احمر انجام و مصدومین این حادثه توسط نیرو های امدادی جمعیت هلال احمر و اورژانس به بیمارستان کوثر سنندج انتقال پیدا کردند