امروز   چهارشنبه   مورخ   22/مرداد/1399   ساعت 08:00
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 26/فروردين/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 545
کد خبر : 4075
تحویل یک هزار و ۲۰۰ بسته اهدایی موسسه غیرانتفاعی محب

تحویل یک هزار و ۲۰۰ بسته اهدایی موسسه غیرانتفاعی محب برای سیل‌زدگان به هلال‌احمر

تحویل یک هزار و ۲۰۰ بسته اهدایی موسسه غیرانتفاعی محب برای سیل‌زدگان به هلال‌احمر

محموله کمک‌های غیرنقدی موسسه غیرانتفاعی محب برای مردم سیل‌زده کشوربه ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان صبح امروز با حضور دکتر علی‌اصغر پیوندی تحویل هلال‌احمر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، این محموله که یک‌هزار و ۲۰۰ کارتن شامل پتوی تک‌نفره(۲ عدد)، سرویس ملامین و استیل قاشق و چنگال ۶ نفره، پک لباس زیر زنانه و مردانه، مسواک و خمیردندان برای ۴ نفر، دستکش کار ۲ عدد، چکمه ۲ عدد، مواد شوینده بوده که به همراه یک تخته گلیم فرش ۶ متری برای هر خانوار در نظر گرفته شده است و امروز با حضور رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس موسسه غیرانتفاعی محب تحویل هلال احمر شد.

دکتر علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر در مراسم تحویل این محموله گفت:  باید تقدیر کرد از کارکنان و کادر درمانی شامل ۴۰۰ تن در گروه پزشکی و ۲ هزار کادر پرستاری و پیراپزشکی نوعدوست محب که با اختصاص مبالغی و تهیه این بسته‎های اهدایی، حرکت بزرگی را در زمینه کمک به همنوعان سیل زده خود رقم زدند و یک‌هزار ۲۰۰ بسته به همراه پتو و فرش ۶ متری را به سیل زدگان اهدا کردند.

وی با اشاره به اینکه چنین کمک هایی گوشه ای از همدلی و همراهی مردم نیکوکار کشورمان با سیل زدگان است، عنوان کرد: ضمن تشکر از تمامی مردم نوعدوست ایران اسلامی از آنها می خواهیم تا همچنان به فکر مردم سیل زده باشند چراکه وسعت آسیب دیدگی مناطق سیل زده بسیار زیاد است و مردم برای بهبود شرایط زندگی خود همچنان نیاز به یاری و همراهی همنوعان خود دارند.

دکتر مسعود اعتمادیان، رئیس موسسه غیرانتفاعی محب هم در این مراسم گفت: با شروع سال جدید و ارائه پیشنهاد اختصاص مبلغی از حقوق کارکنان برای کمک به سیل زدگان، تمامی پرسنل با این حرکت انساندوستانه موافقت کامل داشتند، اظهار کرد: بر این اساس یک هزار و ۲۰۰ بسته بهداشتی و زیستی به همراه ۱۲۰۰ تخته فرش ۶ متری و پتو برای سیل زدگان تهیه شد و مقرر شده است تا در مرحله دوم کمک ها نیز ۸۰۰ بسته دیگر اهدا شود.

وی افزود: این کمک‌ها از سوی کارکنان خدوم بیمارستان های محب ایرانیان، محب سلامت پارس، محب مهر، بیمارستان هاشمی‌نژاد، محب کوثر، محب کاشان، محب گردشگری سلامت و محب سفره سلامت برای مردم سیل زده اهدا می شود و امیدواریم تا بتوانیم به این کمک ها ادامه دهیم.

بر اساس این گزارش هماهنگی ها برای تحویل این محموله با همکاری جمعیت هلال احمر استان تهران انجام شده است.