امروز   دوشنبه   مورخ   04/شهریور/1398   ساعت 09:58
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 15/ارديبهشت/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 714
کد خبر : 4120
ابلاغ تقدیر رئیس‌جمهوری از «امدادگران و کارکنان هلال‌احمر»

ابلاغ تقدیر رئیس‌جمهوری از «امدادگران و کارکنان هلال‌احمر»

ابلاغ تقدیر رئیس‌جمهوری از «امدادگران و کارکنان هلال‌احمر»

رئیس جمعیت هلال‌احمر با ابلاغ تقدیر رئیس‌جمهوری از امدادگران، داوطلبان و جوانان هلال‌احمر به همه کارکنان خدوم این جمعیت در یک سال و نیم گذشته، بار دیگر از پرسنل خدوم و شجاع هلال‌احمر تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دکتر علی‌اصغر پیوندی در این ابلاغیه آورده است: «امدادگران، داوطلبان، جوانان و همکاران محترم جمعیت هلال‌احمر؛ حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی؛ ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، پس از مطالعه گزارش مأموریت‌های جمعیت هلال‌احمر در یک سال و نیم گذشته و بررسی خدمات چشمگیر امدادگران، داوطلبان، جوانان و مدیران جمعیت در عملیات‌های امدادرسانی و طرح‌های بشردوستانه، ضمن قدردانی از ایثار و فداکاری جمعیت هلال‌احمر در سوانح، به خصوص در سیل اسفند و فروردین ماه، مسئولیت ابلاغ پیامشان را به اینجانب محول کردند.در متن پیام تشکر ایشان آمده است:

«به دلیل ایثار و فداکاری جمعیت هلال‌احمر، به ویژه در سیل اخیر از همه مسئولین جمعیت به ویژه جناب عالی تقدیر می‌شود. تشکر اینجانب را به نحو مناسب به پرسنل خدوم و شجاع آن جمعیت ابلاغ نمایید.»

ضمن ابلاغ این پیام، از زحمات بی شائبه شما در حوادث اخیر به خصوص بحران سیل در استان‌های مختلف کشور قدردانی کرده و توفیق همگان را از پروردگار بزرگ خواستارم. همواره سربلند و پاینده باشید.»