امروز   دوشنبه   مورخ   30/دی/1398   ساعت 18:20
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 24/تیر/1398
نویسنده : سید مصطفی مرتضوی
تعداد بازدید : 586
کد خبر : 4262
نشست مشترک معاونت آموزش با سرپرست سازمان آمادگی جسمانی و روش‌های تمرینی فدراسیون ورزش‌های همگانی

نشست مشترک معاونت برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات با سرپرست سازمان آمادگی جسمانی و روش‌های تمرینی فدراسیون ورزش‌های همگانی

 

جلسه مشترک معاون برنامه ریزی و آموزش های تخصصی سازمان امداد و نجات با سرپرست سازمان آمادگی جسمانی و روش های تمرینی فدراسیون ورزش های همگانی به منظور استانداردسازی و بازنگری دستورالعمل آزمون کسب درجه نجاتگری و ایثار به میزبانی سازمان امداد و نجات برگزار گردید.

در این نشست معاون برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات ضمن تشریح دستورالعمل‌ها و فرآیند آزمون کسب درجه در جمعیت هلال احمر به نحوه درجه‌بندی امدادگران و نجاتگران سازمان امداد و نجات توضیحاتی را ارائه نمودند.

جابر ثوابی در ادامه ضمن تاکید بر فعالیت‌های امدادگران و نجاتگران این جمعیت، خواستار تعامل، ارتقاء و توسعه همکاری‌ در جهت پیشبرد اهداف هر دو سازمان شدند.

آقای پژمان معتمدی سرپرست سازمان آمادگی جسمانی و روش‌های تمرینی فدراسیون ورزش‌های همگانی  نیز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های بشردوستانه جمعیت هلال احمر به ارائه برخی موارد تخصصی در زمینه ارتقاء سطح آمادگی جسمانی امدادگران و نجاتگران جمعیت نمود.

در انتها مقرر گردید سازمان آمادگی جسمانی و روش‌های تمرینی فدراسیون ورزش‌های همگانی در خصوص بازنگری و تدوین استانداردهای آزمون کسب درجات نجاتگری و ایثار در بحث آمادگی جسمانی و مهارتی، با سازمان امداد و نجات تعامل و همکاری داشته و نسبت به ایجاد یک فرم واحد و ملی برای آزمون‌های تخصصی جمعیت هلال احمر بر اساس استانداردهای آزمون جسمانی و مهارتی اقدام نمایند.