امروز   پنج شنبه   مورخ   15/خرداد/1399   ساعت 16:31
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 25/شهریور/1398
نویسنده : رضا صالح‌خیر
تعداد بازدید : 974
کد خبر : 4345
اختتامیه گردهمایی 2 روزه معاونین امداد و نجات سراسر کشور

اختتامیه گردهمایی 2 روزه معاونین امداد و نجات سراسر کشور

گردهمایی معاونین امداد و نجات جمعیت هلال احمر سراسر کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین معزی؛ نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و دکتر محمودرضا پیروی؛ دبیرکل جمعیت، مرتضی سلیمی؛ رئیس سازمان امداد و نجات، مدیران این سازمان و معاونین امداد و نجات سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، اختتامیه گردهمایی 2 روزه معاونین امداد و نجات سراسر کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین معزی؛ نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و دکتر محمودرضا پیروی؛ دبیرکل جمعیت، مرتضی سلیمی؛ رئیس سازمان امداد و نجات، مدیران این سازمان و معاونین امداد و نجات سراسر کشور برگزار شد.
در این مراسم مرتضی سلیمی؛ رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از حجت الاسلام والمسلمین معزی و دکتر پیروی که همواره با راهنمایی ها و حمایت هایشان باعث دلگرمی بودند، تقدیر و تشکر کرد.
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر  با اشاره به اینکه در حاشیه گردهمایی 2 روزه معاونین امداد و نجات، سه کارگاه آموزشی تخصصی مباحث مربوط به لجستیک و پشتیبانی، عملیات امداد و نجات و برنامه ریزی و آموزش های تخصصی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد تا ماحصل برگزاری این کارگاه ها پس از تصویب در سازمان امداد و نجات، مورد تایید دبیرکل قرار گرفته و برای اجرا ابلاغ شود