امروز   پنج شنبه   مورخ   15/خرداد/1399   ساعت 15:30
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 22/مهر/1398
نویسنده : زرچینی
تعداد بازدید : 878
کد خبر : 4402
فعالیت ۴۵ تیم امدادی در ۶۳ شهر، روستا و محورهای مواصلاتی متاثر از سیل/ امدادرسانی به ۱۰۵ نفر

 

 

سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از فعالیت ۴۵ تیم امدادی( ۱۹۷ نفر) با ۳۹ خودروی عملیاتی و ۴ فروند قایق در سیل استان های گلستان، گیلان و مازندران خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، حامد سجادی، سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آبگرفتی در استان های گلستان، گیلان و مازندران گفت: از ۲۰ تا ۲۲ مهرماه امدادگران در ۶۳ شهر و روستا و محورهای متاثر از سیل به ۱۰۵ نفر امدادرسانی کردند.

وی با اشاره به مصدومیت ۶ نفر در سیل این استان ها، افزود: ۶ نفر به علت بارندگی شدید و عدم توانایی خودروی اورژانس در انتقال، تحویل آمبولانس هلال‌احمر و به مراکز درمانی منقل شدند. به علاوه ۲۰۰ کیلوگرم نایلون نیز میان سیل زدگان توزیع شده است .

سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از فعالیت ۴۵ تیم امدادی( ۱۹۷ نفر) با ۳۹ خودروی عملیاتی و ۴ فروند قایق در سیل استان های گلستان، گیلان و مازندران خبر داد و افزود: بیشتر آسیب ها در حوزه کشاورزی و راه های مواصلاتی بوده است و بر اساس گزارش هواشناسی بارش ها تا ظهر امروز قطع و آخر هفته دوباره آغاز خواهد شد.