امروز   چهارشنبه   مورخ   22/مرداد/1399   ساعت 11:38
کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام
کانال آپارات
سامانه DMIS
تالار گفتمان
سامانه RaroMIS
نقشه 1
نقشه 2
گروه : اخبار
تاریخ انتشار : 19/آذر/1398
نویسنده : زرچینی
تعداد بازدید : 1004
کد خبر : 4508
رهاسازی 4 مصدوم از داخل خودرو و انتقال 2 نفر به بیمارستان

 

4 نفر از سرنشینان خودرو پژو 206 که بر اثر واژگونی در داخل خودرو گرفتار شده بودند با تلاش نیروهای امدادی هلال احمر از داخل خودرو رهاسازی شده و به صورت سرپایی مداوا و به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، ساعت 4 و 47 دقیقه امروز سه شنبه 19 آذرماه واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 206 در کیلومتر ۳۵ محور زاهدان – خاش در استان سیستان و بلوچستان به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام شد.بلافاصله پس از اعلام یک تیم امداد و نجات جاده ای متشکل از 4 نجاتگر با یک دستگاه خودروی نجات به محل حادثه اعزام شدند.

بنابراین گزارش، بر اثر واژگونی پژو 206، چهار نفر از سرنشینان در داخل خودرو گرفتار شده بودند که تیم امداد و نجات جاده ای هلال احمر با استفاده از ست سبک نجات و ست هیدرولیک نجات، مصدومان را از داخل خودرو رهاسازی کردند.

این گزارش می افزاید،  2 نفر از مصدومان رهاسازی شده از داخل خودرو برای ادامه روند درمان با آمبولانس هلال احمر به بیمارستان  منتقل شدند و 3 مصدوم دیگر هم توسط نیروهای امدادی هلال احمر به صورت سرپایی مداوا شدند. عملیات در ساعت 6 و 45 دقیقه به پایان رسید.